Lista nauczycieli

E-mail
Hanna Adamczyk HA Wychowawca: 3d sp
Hanna.Adamczyk@zs80.pl
 
 
Marta Adamczyk AM Wychowawca: 1b g
Marta.Adamczyk@zs80.pl
 
 
Dzikielewska Adrianna DA
Adrianna.Dzikielewska@zs80.pl
 
 
Lucylla Artwik sAL
sLucylla.Artwik@zs80.pl
 
 
Joanna Białach JB Wychowawca: 1d sp
Joanna.Bialach@zs80.pl
 
 
Jarosław Bonarski BJ
Jaroslaw.Bonarski@zs80.pl
 
 
Aleksandra Bulkowska BA Wychowawca: 6d sp
Aleksandra.Bulkowska@zs80.pl
 
 
Anna Chmielewska CA
Anna.Chmielewska@zs80.pl
 
 
Kesja Cichoń KC Wychowawca: 1e sp
Kesja.Cichon@zs80.pl
 
 
Sebastian Ćwikła ĆS Wychowawca: 6b sp
Sebastian.Cwikla@zs80.pl
 
 
Anna Dobrowolska DA
Anna.Dobrowolska@zs80.pl
 
 
Jadwiga Dorocińska DJ Wychowawca: 3a g
Jadwiga.Dorocinska@zs80.pl
 
 
Irena Drągowska ID Wychowawca: 2a sp
Irena.Dragowska@zs80.pl
 
 
Kiryk Ewelina KE
Ewelina.Kiryk@zs80.pl
 
 
Katarzyna Głuchowska GK Wychowawca: 4b sp
Katarzyna.Gluchowska@zs80.pl
 
 
Agnieszka Grzesik GA
Agnieszka.Grzesik@zs80.pl
 
 
Magdalena Grześczyk GM
Magdalena.Grzesczyk@zs80.pl
 
 
Anna Imiełowska IA
Anna.Imielowska@zs80.pl
Anita Janus JA Wychowawca: 5d sp
Anita.Janus@zs80.pl
 
 
Irena Jarzębak JIr
Irena.Jarzebak@zs80.pl
 
 
Piotr Jusiak JP
Piotr.Jusiak@zs80.pl
 
 
Honorata Kajka KH
honorata_kajka@op.pl
 
 
Katarzyna Kałuża KK Wychowawca: 3a sp
Katarzyna.Kaluza@zs80.pl
 
 
Maciej Karczewski MK
Maciej.Karczewski@zs80.pl
 
 
Marta Kisielewicz KM
Marta.Kisielewicz@zs80.pl
 
 
Anna Klepacka KA
Anna.Klepacka@zs80.pl
 
 
Marta Kolasa MK
Marta.Kolasa@zs80.pl
 
 
Agnieszka Konczewska AK Wychowawca: 2b sp
Agnieszka.Konczewska@zs80.pl
 
 
Piotr Kotlenga KP
Piotr.Kotlenga@zs80.pl
 
 
Maria Paulina Król sM
sMaria.Krol@zs80.pl
 
 
 Król Maria KM
Maria.Król@zs80.pl
 
 
Maria Kuśmierczyk KM
Maria.Kusmierczyk@zs80.pl
 
 
Tamara Kuźmicka KT Wychowawca: 4a sp
magdalenasobolewska@hotmail.com
 
 
Joanna Lysy JL
Joanna.Lysy@zs80.pl
Izabela Łabędzka ŁI Wychowawca: 6c sp
Izabela.Labedzka@zs80.pl
 
 
Usiądek Magdalena UM
Magdalena.Usiadek@zs80.pl
 
 
Iwona Matusik IM
Iwona.Matusik@zs80.pl
 
 
Katarzyna Micek KM
Katarzyna.Micek@zs80.pl
 
 
Ewa Młynarczyk ME
 
 
Justyna Narloch JN Wychowawca: 2e sp
Justyna.Narloch@zs80.pl
 
 
Aleksandra Niemiro NA
Aleksandra.Niemiro@zs80.pl
Katarzyna Nurkiewicz KN Wychowawca: 1a sp
Katarzyna.Nurkiewicz@zs80.pl
 
 
Iwona Oleksak- Jakubiuk IO
 
 
Małgorzata Olszewska-Pietrzyk OM Wychowawca: 2a g
Malgorzata.Olszewska-Pietrzyk@zs80.pl
 
 
Eryk Ołtarzewski EO
Eryk.Oltarzewski@zs80.pl
 
 
Iwona Orzechowska OI
iwona.orzechowska@zs80.pl
 
 
Anna Pakos PA
Anna.pakos@zs80.pl
 
 
Agnieszka Pankowska AP
Agnieszka.Pankowska@zs80.pl
 
 
Katarzyna Pomykała KP Wychowawca: 2f sp
Katarzyna.Pomykala@zs80.pl
 
 
Sebastian Porzeziński PS
Sebastian.Porzezinski@zs80.pl
 
 
Adrianna Pyta PA Wychowawca: 5c sp
Adrianna.Pyta@zs80.pl
 
 
Małgorzata Radecka MR
Malgorzata.Radecka@zs80.pl
 
 
 s.Berenika Surdy s.B
 
 
Magdalena Sobolewska SM Wychowawca: 5a sp
magdalenasobolewska@hotmail.com
Grażyna Sokół GS Wychowawca: 1b sp
Grazyna.Sokol@zs80.pl
 
 
Danuta Sosnowska DS Wychowawca: 3b sp
Danuta.Sosnowska@zs80.pl
 
 
Bogumiła Stefańska BS Wychowawca: 1c sp
Bogumila.Stefanska@zs80.pl
 
 
Małgorzata Suchcicka MS Wychowawca: 2d sp
Malgorzata.Suchcicka@zs80.pl
 
 
Paweł Szczepaniak SzP
Pawel.Szczepaniak@zs80.pl
Barbara Szkamruk SB Wychowawca: 6e sp
bszkamruk@wp.pl
Halina Ścibisz ŚH Wychowawca: 5b sp
Halina.Scibisz@zs80.pl
 
 
Lucyna Tomczyk LT
Lucyna.Tomczyk@zs80.pl
 
 
Ludmiła Waślicka WL Wychowawca: 2b g
Ludmila.Waslicka@zs80.pl
 
 
Marta Werner WM Wychowawca: 1a g
Marta.Werner@zs80.pl
 
 
Mariusz Wieczorek WM
Mariusz.Wieczorek@zs80.pl
 
 
Violetta Witczak VW Wychowawca: 2c sp
 
 
Anna Włodarska AW Wychowawca: 1f sp
Anna.Wlodarska@zs80.pl
 
 
Elżbieta Wojnicka EW Wychowawca: 3b g
Elzbieta.Wojnicka@zs80.pl
Elżbieta Wojtasiak WE Wychowawca: 6a sp
Elzbieta.Wojtasiak@zs80.pl
 
 
Przerwa Justyna Wolkiewicz- WJ
Justyna.Wolkiewicz-Przerwa@zs80.pl
 
 
Paulina Zaręba-Fus FP Wychowawca: 4c sp
 
 
Stella Zielińska ZS
Stella.Zielinska@zs80.pl
 
 
Krystyna Zych-Włodarczyk ZWK
Krystyna.Zych-Wlodarczyk@zs80.pl
 
 
Katarzyna Zygier KZ Wychowawca: 3c sp
Katarzyna.Zygier@zs80.pl

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
    ul. Orłów Piastowskich 47
    02-496 Warszawa
  • 22 667 46 54

Galeria zdjęć