Zajęcia dodatkowe klas 1-3
Zajęcia dodatkowe - r. szk. 2016/17 kl I-III
Lp.
Nazwisko i imię
zajęcia
termin, sala
1
Białach Joanna
wyrównawcze
poniedziałek 12.45-13:30 s.155
zabawy slowem
wtorek 10.50 - 11.35
2
Chmielewska Anna
zdw dla 1a
piątek. 8.00 - 8.45 korytarz
kolo szachowe dla kl 3c
wtorek 14.35-15.20
3
Dorocińska Jolanta
wyrównawcze dla 2e
4
Drągowska Irena
wyrównawcze dla kl 3a
poniedziałek 10.45 - 11.30 korytarz
wyrównawcze dla kl 3a
piątek 10.45 - 11.30 korytarz
5
Kałuża Katarzyna
prace plastyczne metoda-origami
środa 15.00-16.00 s. 57
6
Konczewska Agnieszka
matematyczne
czwartek 11.40-12.25 s. komputerowa
zdw dla 3b
piątek 8.50-9.35 s. 155a
7
Kustosz Agnieszka
plastyczne "sprawne rączki" kl 2
środa 13.40-14.40 korytarz
odkrywcy nowych technik plastycznych
czwartek 13.30-14.30 korytarz
8
Marasińska-Szeląg Iwona
Integracja sensoryczna
Integracja sensoryczna
9
Narloch Justyna
ZDW dla 3e
polonistyczno-ortograficzne dla 3e
10
Nurkiewicz Katarzyna
klubik szkolnego odkrywcy
poniedziałek 12.45 - 13.30 s. 155
ZDW 2a
środa 12.45 - 13.30 s. 114a
11
Oleksak-Jakubiuk Iwona
angielski - rozszerzenie dla kl. 2 S.P.
czwartek 13.40 - 14.25 s. 151
angielski - rozszerzenie dla kl. 3 S.P.
wtorek 13.40 - 14.25 s. 151
12
Ostrowska Karolina
ZDW
wtorek 12.55 - 13.40 s. 151
kółko matematyczne
piątek 10.50 - 11.35 korytarz Ip.
13
Pankowska Agnieszka
godz. wych. 2a
czwartek 8.00 - 8.45
ZDW 2a
środa 12.45 - 13.30 s. 114a
14
Pentalska Anna
wspierające rozwój społeczno - emocjonalny
środa 12.30 - 13.30 s.150
wspierające rozwój społeczno - emocjonalny
poniedziałek 13.40 - 14.40 s.150
15
Pomykała Katarzyna
koło matematyczne 3f od 15 X
s. 156
zdw 3f wtorek 5 lekcja
korytarz I p.
16
Radecka Małgorzata
matematyczne
piątek 8.00 - 8.45 s. 154
zdw 3a
środa 11.40 - 12.25
17
Ratajczak Anna
muzyczne - bębny kl 1
czwartek 13.10-14.10 s. 52
muzyczne - bębny
poniedziałek 15.00 - 16.00 s.57
18
Rączkowska Magdalena
logorytmika ze śpiewem
poniedziałek, piątek 8.50 - 9.20 hol
logorytmika
czwartek 13.30-14.30 hol
19
Roszczypała Małgorzata
filc-zajecia plastyczne
wtorek 8.50 - 9.50 s. 51 kl 1
rytmy świata - bębny
wtorek 13.30 - 14.30 s. 49a. kl 2
20
Sokół Grażyna
matematyczno - polonistyczne "chce wiedzieć więcej"
wtorek 12.45 - 13.30; s.157
zdw
środa 10.45 - 11.30 koryt.
21
Sroka Ewa
prace plast. metoda-origami kl 1
wtorek 13.40-14.40 s.52
różne techniki plastyczne kl 1
czwartek 12.40-13.40 s.52
22
Stefańska-Figat Katarzyna
Thomatis
indywidualny harmonogram
Thomatis
indywidualny harmonogram
23
Stępkowska Urszula
zdw
TUS
24
Suchcicka Małgorzata
zdw dla 3d
poniedziałek 9.50 - 10. 35 s. 204a
koło matematyczno - ortograficzne kl. 3d
środa 14.35 - 15.20 s. 154
25
Tomczak-Stosiak Katarzyna
teatralne
piątek 14.00 - 15.00 s. 53
teatralne
wtorek 14.00-15.00 s.53
26
Tomczyk Lucyna
wyrównawcze
środa 12.45-13.30 s.153
szachy
wtorek 13.40-14.25 s.152 lub 154
27
Urbańska Joanna
gry i zabawy sportowe
poniedziałek 14.15 - 15.15 s. 53
mini piłka nożna - nauka podstawowych elementów
środa 13.00-14.00 s. 53
28
Witczak Violetta
czytelnicze 3c
12.45-13.30 s.55
zdw 3c
9.50-10.35
29
Witecka Danuta
zdw 1b
czytelnicze 1b
30
Włodarska Anna
koło matematyczne 2f
środa 13.40- 14.25 s. 152
koło polonistyczno - przyrodnicze 2f
piątek 13.40 - 14.25 s.152/ komputerowa
31
Wróblewska Ewa
sportowe kl 3
czwartek 9.50-10.50 s. 025
sportowe kl 3
piątek 14.00-15.00 s. 025
32
Zygier Katarzyna
ZDW dla kl 1c, s.155a
środa 8.55 - 9.40
Koło czytelnicze dla 1c
środa 9.50 - 10. 35 s. 51