• XI FESTYN INTEGRACYJNY

  Serdecznie zapraszamy na XI FESTYN INTEGRACYJNY,
  który odbędzie się dnia 23 maja 2015 roku (najbliższa sobota) w godzinach 11:00 - 15:00 na terenie boisk szkolnych
  przy Zespole Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Orłów Piastowskich 47.
  Na odwiedzających nas gości czeka wiele ciekawych atrakcji oraz moc niezapomnianych wrażeń.

   

  Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie

  Szczegółowy scenariusz impezy znajduje się w linku poniżej.

  XI_FESTYN_INTEGRACYJNY(1)-1.doc

   

 • Rejonowy konkurs dot. bezpieczeństwa "Policjanci są wśród nas"

  Komenda Stołeczna Policji wspólnie z Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy zorganizowała IV Edycję konkursu pt. „Policjanci są wśród nas”.

  14 maja Julia Wojtas, Piotr Kołodziejczyk i Szymon Bloch, pod opieką p. Katarzyny Głuchowskiej reprezentowali naszą szkołę w rejonowym etape konkursu.

  Konkurs składał się z dwóch etapów: jak sami organizatorzy przyznali - trudnego testu wiedzy i jeszcze trudniejszego testu sprawnościowego. Pomimo tego, że rywalizacja była na najwyższym poziomie, to nasi reprezentanci walczyli do samego końca.

  Jeszcze raz serdeczne podziękowania!

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu w naszej galerii:

 • Sukces naszego gimnazjalisty

  Z przyjemnością informujemy, iż uczeń naszej szkoły - Arkadiusz Smyk  zajął piąte miejsce w międzynarodowych zawodach "Xray Challenge" w wyścigach modeli zdalnie sterowanych klasy STOCK. Zawody te odbywały się w Trenczynie na Słowacji na torze "Hudy Racing Arena".

 • Dzień Ziemi w naszej szkole

  Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klas: 5a i 5e przygotowali wraz z wychowawczyniami - p.Barbarą Szkamruk i p. Elżbietą Wojtasiak uroczysty apel. Artyści zaprezentowali wszystkim bajkę ekologiczną pt. „Las”. Apel uświetniły występy Matyldy i Julii Śniedź, które zaśpiewały piosenki związane z tematyką Ziemi. Największy aplauz wzbudził pokaz powołanego na okoliczność Dnia Ziemi zespołu tanecznego złożonego z uczniów klas: 5a i 5e. Szalone rytmy i wesołe pląsy wprawiły wszystkich w doskonały nastrój na pozostałą część szkolnego dnia.

 • 70-lecie Naszej Szkoły

  Siedemdziesięciolecie „Dwójki” w Gołąbkach
  jest okazją do wspólnego spotkania,
  dlatego też Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice i Uczniowie
  Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 80 im. Jana Pawła II
  mają zaszczyt zaprosić

  Szanownych Absolwentów, Emerytowanych Pracowników i Przyjaciół

  na Obchody Jubileuszu Szkoły.

  Uroczystość odbędzie się w budynku szkoły przy ulicy Orłów Piastowskich 47
  w Warszawie dnia 22 maja 2015 roku od godziny 11.30.

  Po części artystycznej zapraszamy na bankiet.
  Wierzymy, że swoją obecnością uświetnicie Państwo tak ważny moment

  w życiu naszej szkolnej społeczności.

  Wszelkich informacji organizacyjnych należy szukać w zakładce "70-lecie Naszej Szkoły" w górnym menu.

 • Pociąg do miniatur, czyli wystawa modeli kolejarskich

  22 kwietnia uczniowie klas trzecich oraz zerówek mieli możliwość podziwiania modeli kolejek elektrycznych. Makieta przedstawiała kilka pociągów mijających się z różną prędkością i połączonych ze sobą ciągiem szyn. Dzieci z wielkim zaciekawieniem obserwowały ruch wagoników wraz z efektami dźwiękowymi oraz słuchały ciekawostek związanych z kolejnictwem dawniej i dziś. Chętni mogli samodzielnie sterować modelami pociągów. W realizacji pomysłu pomógł tata - pasjonat ucznia z klasy 0a. Dziękujemy!

  Zdjęcia w albumie „Pociąg do miniatur”

 • Nagroda dla 2b

  16 marca odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Tesco dla Szkół”. Uczniowie klasy 2b (pod czujnym okiem jednego z tatusiów – pana Marcina Oziębłego) nakręcili krótki film na temat zdrowego odżywiania i zdobyli wyróżnienie w konkursie. Podczas uroczystej gali laureaci odebrali nagrody rzeczowe i dyplom dla szkoły. Gratuluję!
  Wychowawczyni - Danuta Sosnowska

 • ZAPROSZENIE

  ZAPROSZENIE
  do udziału w obchodach 100-lecia Politechniki Warszawskiej
  Serdecznie zapraszamy do udziału w grze terenowej „Paszport na PW”, która odbędzie się podczas Pikniku Edukacyjnego na Politechnice Warszawskiej w dniu 16 maja w godzinach 10:00 -15:00.
  Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody indywidualne:
  pobyt na Campie firmy CHRIS w sierpniu 2015 oraz
  cykl zajęć edukacyjnych w ramach PW Junior w nadchodzącym roku szkolnym. Dla szkoły, z której najwięcej uczniów weźmie udział w grze – nagroda to specjalne zajęcia na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW. Pod opieką pracowników naukowych PW uczniowie zaprojektują i wydrukują na drukarce 3D wymyślony przez nich przedmiot. Więcej szczegółów na stronie: www.pwjunior.edu.pl Zapraszamy ! Zespół PW Junior i CHRIS

 • Pomoc Dla Nepalu

   
  Drodzy rodzicie nasza szkoła jest członkiem Klubu Szkół UNICEF.
   
  W trakcie wyprzedaży garażowej, organizowanej w najbliższą sobotę,
  9 maja planujemy zbierać pieniądze w ramach akcji  "Pomoc Dla Nepalu"
   
   

  http://www.unicef.pl/nmaction/akcja/pomocdlanepalu/66      

  kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

 • Szachy, Płock i okolice

  Uczniowie naszej szkoły (dzieci z koła szachowego z klas: 1a i 1c oraz  klasa 2a integracyjna) byli na trzydniowej wycieczce w Płocku.

  Zabraliśmy ze sobą instruktora z Uniwersytetu Szachowego. Każdego dnia mieliśmy zapewnioną dawkę wciągającego treningu szachowego. Zwiedziliśmy też Płock. Byliśmy na uroczej starówce, w katedrze, w klasztorze, gdzie pierwsze objawienia miła Siostra Faustyna oraz na Wzgórzu Tumskim, z którego rozpościera się wspaniały widok na Wisłę. Odwiedziliśmy Czerwińsk and Wisłą, gdzie Władysław Jagiełło ze swoim wojskiem modlił się o powodzenie w bitwie pod Grunwaldem. W Płockim Ogrodzie Zoologicznym widzieliśmy żyrafy, słonie, lwy, gady, małpy oraz dżunglę z jej roślinami i zwierzętami. Wiele radości dało nam spotkanie z królikami, owcami i kózkami w „Mini­-Zoo Płock”. Ogromne pokłady energii spożytkowaliśmy na zabawy i szaleństwa w sali zabaw „Happy Park”. Mieliśmy też ognisko ze śpiewami i pieczonymi kiełbaskami oraz spacer po pięknym lesie na terenie Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Wycieczka była atrakcyjna, ciekawa i pełna wrażeń.

  Zapraszamy do albumu fotograficznego.

 • 4a na zielonej szkole

  „Dobry zespół to podstawa” – to hasło, jakim kierowaliśmy się podczas zielonej szkoły, na którą wyjechaliśmy 20 kwietnia opuszczając na trzy dni naszych kochanych rodziców i nauczycieli ;). Wszystkim naszym aktywnościom towarzyszyły współpraca, wsparcie, pomoc, pomysł i dobra zabawa. Bywały momenty, kiedy ogromna chęć zwyciężania wprowadzała pewien poziom nerwowości. Zapominaliśmy wtedy na chwilę, że jesteśmy drużyną i zaczynało trochę wrzeć. Na szczęście mieliśmy ze sobą naszą panią, która w porę nam przypominała: „teraz nieważne, kto wygra, kto przegra, liczy się dobra zabawa”.

  Zdjęcia z naszych sportowych zmagań, akrobacji na linach, budowania szałasów, biegania na orientację, zabawy przy ognisku i na dyskotece można oglądać w albumie fotograficznym.

  Zapraszamy, uczniowie 4a

 • Piknik Ekologiczny

  25 kwietnia jedenastu uczniów  z Klubu „Eko” prowadziło gry, konkursy, quizy oraz koło fortuny podczas Pikniku Ekologicznego w ramach „Warszawskich Dni Recyklingu" na parkingu Urzędu Dzielnicy Ursus. Aktywiści z Klubu „Eko” to: Weronika Krasnodębska, Marta Kuleta, Kacper Kuś, Piotr Rondomański, Julia Strzelczyk, Mikołaj Urbanek, Gabrysia Zalewska, Nicole Zagrajek (uczniowie 6b) oraz Weronika Czerwińska, Maja Pekura, Martyna Ścibisz (uczniowie 6a).

  Dziękuję uczniom  w imieniu Pani Burmistrz Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy Urszuli Kierzkowskiej (na zdjęciu z uczniami).

  Opiekun Klubu „Eko” - Irena Jarzębak

   
   
   
 • Konkurs „Rekordy zwierząt warszawskiego ZOO"

  W Dniu Ziemi - 22 kwietnia odbył się półfinał i finał konkursu „Rekordy zwierząt warszawskiego ZOO", w którym wzięło udział 24 uczniów z 6 szkół podstawowych Ursusa i Ursynowa. W Komisji Konkursowej zasiedli: Magdalena Czapska-Szymul - Wydział Ochrony Środowiska dla Dzielnicy Ursus, Agata Borucka - Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie, Tomasz Gniado - lekarz weterynarii, Ryszard Kalbarczyk - Polski Klub Ekologiczny. Pierwsze miejsce zdobyły: Daria Fruń (SP nr 2) i Wiktoria Fruń (SP nr 14), II miejsce zajęły: Julia Śniedź (SP nr 2) i Natalia Zaczkiewicz (SP 11), III miejsce przypadło Kindze Klamczyńskiej (SP nr 2) i Wiktorii Walickiej (SP nr 4). IV miejsce Komisja przyznała: Natanowi Wei (STO nr 4), Sewerynowi Gościńskiemu (SP 14) i Zuzannie Stefańskiej (PS 322 z Ursynowa).

  Komisja Konkursowa była zachwycona wspaniałym poziomem wiedzy uczniów. Serdecznie gratuluję laureatom i nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do konkursu.

  Organizator XI edycji konkursu – I. Jarzębak

 • Archidiecezjalny Konkurs „Santo Subito” o św. Janie Pawle II

  23 kwietnia w Galerii Porczyńskich odbyło się podsumowanie Archidiecezjalnego Konkursu „Santo Subito” o św. Janie Pawle II. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną przedstawiającą świętych kanonizowanych przez Jana Pawła II. W szkolnym etapie tego konkursu wzięło udział 14 uczniów naszej szkoły z klas 1-3. Bernard Kacperski (uczeń klasy 1a) wykonał pracę przedstawiającą św. Kingę. Praca Bernarda, przechodząc kolejne etapy konkursu, zajęła II miejsce wśród uczniów klas pierwszych SP Archidiecezji Warszawskiej. Podczas uroczystej Gali Finałowej Jego Eminencja Kazimierz Kardynał Nycz wręczył laureatom dyplomy i nagrody.

  Serdecznie gratulujemy i cieszymy się tak dużym osiągnięciem. Dziękuję wszystkim uczniom, którzy wykonali piękne prace na Konkurs „Santo Subito”. 

  s.Paulina Wojdyła

 • Turniej szachowy

  "Szach i mat" – w taki sposób kilka razy nasi uczniowie kończyli kolejne rundy turnieju. Drużynę szachistów stanowiło sześcioro dzieci z integracyjnej klasy 2a. W dniu 23 kwietnia 2015 roku uczestniczyliśmy w Warszawskim Międzyszkolnym Turnieju zorganizowanym przez miasto stołeczne Warszawę i Polski Związek Szachowy na zakończenie realizacji pilotażu „WARS i SAWA grają w szachy". Wróciliśmy ze statuetką i drobnymi upominkami, zdobyliśmy 70% punktów w stosunku do najlepszego wyniku. Atmosfera na turnieju była bardzo sympatyczna. Odczuliśmy jak wiele satysfakcji przynoszą zdobywane punkty - szczególnie te dla drużyny. 

  Zdjęcia w galerii.

   

 • Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć... JP II

  Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Naszego Kolegi i Ucznia Patryka Sikory. Rodzicom i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.
  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców, Uczniowie i Pracownicy szkoły.

 • Zapraszamy na wyprzedaż garażową!

   

   

  Zapraszamy do wziącia udziału w wyprzedaży garażowej organizowanej przez

  Szkolną Radę Rodziców

   

  (kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć)

   

  Regulamin akcji:

  regulmin_garazowki.doc

 • TURNIEJ PIŁKARSKI

  Zachęcamy do wziącia udziału w TURNIEJU PIŁKARSKIM

   O PUCHAR RADY RODZICÓW

  TERMIN - PIKNIK RODZINY - 2015

  ZESPÓŁ SZKÓŁ NR. 80

  WARSZAWA - GOŁĄBKI

   

  (kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć)

  Regulamin Pucharu:

  Regulamin_Turnieju_SRT.doc

 • Ośmiu Wspaniałych

  9 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Andersena 4) odbyły się warszawskie przesłuchania do konkursu „Ośmiu Wspaniałych". Wolontariat SP nr 2 zgłosił 2 kandydatki w kategorii indywidualnej i 9 wolontariuszy w kategorii grupowej. Uroczysta gala odbędzie się 21 maja w Teatrze Wielkim. Czekamy na wyniki. Opiekun „Klubu Ośmiu" - Irena Jarzębak

 • Gimnazjaliści wspominają Patrona szkoły w 10. rocznicę jego śmierci

  31 marca obchodziliśmy 10. rocznicę śmierci naszego patrona św. Jana Pawła II. Wiersze, utwory muzyczne oraz prezentacja multimedialna przygotowane przez gimnazjalistów z klas trzecich wspominały jego wielki 27-letni pontyfikat, czas odejścia i pożegnania.

  Uroczystość rozpoczęła się przypomnieniem wiersza Juliusza Słowackiego – „Słowiański brat”. Natomiast Noblista Czesław Miłosz wierszem napisanym na 80-te urodziny Papieża uczył młodzież "Co może jeden człowiek, i jak działa świętość".

  W trakcie uroczystości wręczono również nagrody za udział w konkursie „Z książką w tle” zorganizowany z okazji Roku Czytelnika.

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
  ul. Orłów Piastowskich 47
  02-496 Warszawa
 • 22 667 46 54

Galeria zdjęć