• Zapraszamy na wyprzedaż garażową!

   

   

  Zapraszamy do wziącia udziału w wyprzedaży garażowej organizowanej przez

  Szkolną Radę Rodziców

   

  (kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć)

   

  Regulamin akcji:

  regulmin_garazowki.doc

 • TURNIEJ PIŁKARSKI

  Zachęcamy do wziącia udziału w TURNIEJU PIŁKARSKIM

   O PUCHAR RADY RODZICÓW

  TERMIN - PIKNIK RODZINY - 2015

  ZESPÓŁ SZKÓŁ NR. 80

  WARSZAWA - GOŁĄBKI

   

  (kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć)

  Regulamin Pucharu:

  Regulamin_Turnieju_SRT.doc

 • 70-lecie Naszej Szkoły

  Siedemdziesięciolecie „Dwójki” w Gołąbkach
  jest okazją do wspólnego spotkania,
  dlatego też Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice i Uczniowie
  Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 80 im. Jana Pawła II
  mają zaszczyt zaprosić

  Szanownych Absolwentów, Emerytowanych Pracowników i Przyjaciół

  na Obchody Jubileuszu Szkoły.

  Uroczystość odbędzie się w budynku szkoły przy ulicy Orłów Piastowskich 47
  w Warszawie dnia 22 maja 2015 roku od godziny 11.30.

  Po części artystycznej zapraszamy na bankiet.
  Wierzymy, że swoją obecnością uświetnicie Państwo tak ważny moment

  w życiu naszej szkolnej społeczności.

  Wszelkich informacji organizacyjnych należy szukać w zakładce "70-lecie Naszej Szkoły" w górnym menu.

 • Ośmiu Wspaniałych

  9 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Andersena 4) odbyły się warszawskie przesłuchania do konkursu „Ośmiu Wspaniałych". Wolontariat SP nr 2 zgłosił 2 kandydatki w kategorii indywidualnej i 9 wolontariuszy w kategorii grupowej. Uroczysta gala odbędzie się 21 maja w Teatrze Wielkim. Czekamy na wyniki. Opiekun „Klubu Ośmiu" - Irena Jarzębak

 • Konkurs Informatyczny T. I. K. - TAK

  Zachęcamy wszystkich uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie T.I.K. - TAK.

  I Etap (szkolny) polegał będzie na rozwiązywaniu testów on-line w wyznaczonym terminie od 13 do 17 kwietnia 2015 r. w godzinach od 7:00 do 20:00.

  Wszelkie informacje o przebiegu konkursu znajdziecie na stronie http://www.tik-tak.eecdl.pl.

  Wszystkim Wam życzymy sukcesów.

  Do zobaczenie w II etapie.

  Magdalena Sobolewska i Katarzyna Mosiołek

   

 • Gimnazjaliści wspominają Patrona szkoły w 10. rocznicę jego śmierci

  31 marca obchodziliśmy 10. rocznicę śmierci naszego patrona św. Jana Pawła II. Wiersze, utwory muzyczne oraz prezentacja multimedialna przygotowane przez gimnazjalistów z klas trzecich wspominały jego wielki 27-letni pontyfikat, czas odejścia i pożegnania.

  Uroczystość rozpoczęła się przypomnieniem wiersza Juliusza Słowackiego – „Słowiański brat”. Natomiast Noblista Czesław Miłosz wierszem napisanym na 80-te urodziny Papieża uczył młodzież "Co może jeden człowiek, i jak działa świętość".

  W trakcie uroczystości wręczono również nagrody za udział w konkursie „Z książką w tle” zorganizowany z okazji Roku Czytelnika.

 • Dzień na opak

  Aby uświetnić nadejście wiosny 24 marca w naszej szkole odbył się „Dzień na opak”. Organizator dnia - Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najlepsze przebranie. W konkursie udział wzięło 32 uczniów z klas 4-6. Wszystkie stroje dobrze prezentowały poziom kreatywności ich twórców. Niestety trzeba było wyłonić tylko trzech zwycięzców, no dobra - cztarech:). Zostali nimi:

  - Kamil Gnatowski klasa 5a
  - Dawid Gruba i Kacper Kuś klasa 6b
  - Jakub Lepa klasa 5e

  Gratulacje dla zwycięzców!
  Samorząd Uczniowski SP

 • Jak Ala literek szukała

  „Jak Ala literek szukała„ to tytuł przedstawienia, które 25 marca 2015 roku zaprezentowali społeczności szkolnej uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczyniami p. Małgorzatą Radecką i p. Ireną Drągowską.

  Uczniowie pokazali nam sposoby dzięki, którym szybko, łatwo i ciekawie uczyli się trudnej sztuki czytania. W trakcie inscenizacji m.in. oglądaliśmy różnokolorowe litery ulepione z plasteliny, słuchaliśmy piosenek oraz podziwialiśmy grę małych aktorów. Przedstawienie zostało nagrodzone brawami a mali aktorzy choć bardzo zmęczeni byli uradowani, że mogli pochwalić się efektami swojej pracy.

  Bardzo dziękujemy paniom wychowawczyniom oraz dzieciom i mamy nadzieję w przyszłości podziwiać uczniów 1a w innych projektach.

 • Wspomnienie o Janie Pawle II

  31 marca odbył się w naszej szkole apel z okazji 10. rocznicy śmierci Jana Pawła II – patrona szkoły. Uczniowie klas IV-VI w atmosferze zadumy i skupienia obejrzeli program słowno-muzyczny. Wszyscy z uwagą wsłuchiwali się w rozbrzmiewające z głośników słowa Ojca Świętego kierowane do młodzieży: „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali”. Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były polonistki – I. Łabędzka i A. Janus.

 • Bardzo żywa lekcja przyrody

  23 marca klasy IV a i VI a wybrały się na lekcję przyrody prosto do lasu. Lasy Państwowe Nadleśnictwa Celestynów przyjęły uczniów wieloma ciekawymi informacjami, zagadkami i pytaniami. Młodzi odkrywcy leśnego życia mogli dowiedzieć się jak nazywa się najmniejszy ptak występujący w Polsce, czym różnią się rogi od poroża, jak nazywa się samiec dzika, gdzie mieszkają bobry, jakie rośliny rosną na bagnach, co to jest barć i wiele innych ciekawych rzeczy. Przygody przyjaciół lasu, którym czasami trudno było zachować w nim ciszę, można zobaczyć w albumie fotograficznym.

   

 • Zabawa w teatr

  Kim będę jak dorosnę? Zanim znajdziemy odpowiedź na to pytanie, musimy jeszcze wiele zobaczyć i niejedno poznać. Ostatnio wybraliśmy się razem do Teatru Studio na zajęcia "Zabawa w teatr".  Dziś już wiemy czym jest  foyer (czyt. fuaje), jak odróżnić próbę stolikową od prób sytuacyjnych. Znamy już takie zawody teatralne, jak: choreograf, kompozytor, scenograf, kostiumolog, sufler, czy inspicjent. Zajrzeliśmy w każdy teatralny zakamarek. Może zostaniemy aktorami? Naszą zabawę w teatr można podglądać w albumie fotograficznym.

  Zapraszamy uczniowie z klasy 4a

 • Spotkanie informacyjne dla kandydatów do klas I Gimnazjum

  Dyrekcja i nauczyciele Gimnazjum Nr 130 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Warszawie zapraszają kandydatów do klas I Gimnazjum i ich rodziców na spotkanie informacyjne.
  Uczniowie klas III z wychowawcami oraz Samorząd Uczniowski przygotują dla Gości prezentacje wybranych aktywności uczniowskich naszego Gimnazjum.

  Szereg atrakcji umili Państwu wtorkowe popołudnie. Spotkanie odbędzie się 31 marca 2015 r. o godz. 18.00

 • Wizyta w Sejmie

  6 marca grupa wolontariuszy z opiekunem – p. Ireną Jarzębak w Sali Kolumnowej Sejmu odebrała podziękowania od pani poseł Joanny Fabisiak za pomoc przy organizacji XVII Integracyjnego Balu Karnawałowego dla osób niepełnosprawnych. Hasło tegorocznego balu to „Serduszko puka w rytmie cha-cha”. Uroczystość uświetniła wizyta wiceprezydenta Warszawy Jarosława Jóźwiaka oraz występ uczniów z Ośrodka dla Niewidomych w Laskach.

   

 • Stypendia Świętego Mikołaja

  Szanowni Państwo

  Zachęcam do przekazania 1% podatku na fundusz stypendialny programu Stypendia Świętego Mikołaja.

  W ubiegłym roku szkolnym z tego tytułu wpłynęło od Państwa na konto ponad 1000 zł

  Aby przekazać 1% podatku na rzecz stypendiów wystarczy wpisać w PIT nr KRS Fundacji Świętego Mikołaja: 0000126602 oraz dopisać w celu szczegółowym: Zespół Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi  w Warszawie. Kwota 1% w całości trafi na stypendia we wskazanej szkole na rok szkolny 2015/2016. Fundacja nie pobiera prowizji od przekazanego 1% podatku. 
  Można  skorzystać z programu do rozliczeń rocznych PIT:
  www.pit2014.mikolaj.org.pl (jest tam domyślny cel szczegółowy, który należy zmienić przez osobę wypełniającą).

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

  Ewa Samuła szkolny koordynator programu

 • Sponsor stypendiów Świętego Mikołaja

  Składamy serdeczne podziękowanie lecznicy "Puls", która wsparła Fundusz Stupendiów Świętego Mikołaja. Zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora. Oferta została zamieszczona poniżej.

  Dyrekcja szkoły

 • Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie informatycznym organizowanym przez firmę ERI Software. Konkurs rozpoczyna się na początku każdego roku kalendarzowego. Zgłoszenia kandydatów, regulamin oraz zasady konkursu znajdują się na stronie internetowej http://konkurs.erisoftware.pl.

  Dla najlepszych uczestników atrakcyjne nagrody! 

   

   

  Cele konkursu:

  1. Rozwijanie wiedzy informatycznej wśród młodzieży

  2. Promowanie uczniów wyróżniających się uzdolnieniami informatycznymi

  3. Stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia własnej wiedzy i umiejętności

 • GG, czyli Gotujący Gimnazjaliści

  W ramach zajęć technicznych w gimnazjum klasy II a i II b realizują w tym roku szkolnym zajęcia żywieniowe. Młodzież obok zasad racjonalnego żywienia, układania jadłospisów i określania diet poznaje również technologię żywienia, regionalne tradycje kulinarne i problemy żywieniowe współczesnego świata.

  Na jednych z ostatnich zajęć w ruch poszły garnki, miski i patelnie. Uczniowie w grupach przyrządzali potrawy z różnych stron świata. Była modna kuchnia fusion, pięć smaków z Państwa Środka, Indie - ojczyzna wegetarian, kuskus i kawa, czyli kuchnia arabska i turecka, kuchnia żydowska, kuchnia śródziemnomorska i wreszcie nasz rodzimy kotlet schabowy w panierce z bułki tartej. Po szkolnych korytarzach rozchodziły się przyjemne zapachy, a gotowe potrawy swym wyglądem i smakiem pobudzały wszystkie zmysły.

  Dzieła pracy uczniowskich rąk można podziwiać w albumie.

  Magdalena Sobolewska

   

   

 • Lekcja w ZOO

  16 lutego 24 półfinalistów XI Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego „Rekordy zwierząt w warszawskim ZOO” uczestniczyło w tematycznej lekcji na terenie Ogrodu Zoologicznego w Warszawie. Opiekunowie (nauczyciele przyrody) i uczniowie ursuskich szkół podstawowych wysoko ocenili lekcję, jednak najwięcej emocji wzbudził kontakt z żywymi okazami węży.

  Obecnie uczniowie przygotowują się do finału wspomnianego konkursu, który odbędzie się 22 kwietnia w czasie Dnia Ziemi. W Komisji Konkursowej zasiądzie dyrektor ZOO - dr Andrzej Kruszewicz. Półfinalistom samych sukcesów życzy organizator konkursu , nauczyciel przyrody - Irena Jrzębak.

 • Dyskoteka karnawałowa

  11 lutego z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej odbyła się karnawałowa dyskoteka dla klas I-VI. Młodszym kolegom w podłączeniu sprzętu i jego obsłudze pomoc nieśli zawsze niezawodni gimnazjaliści. Wspaniała zabawa trwała ponad trzy godziny. Były karnawałowe przebrania, tańce w parach, indywidualne improwizacje i grupowe układy taneczne. Było też bardzo głośno, jak to na dyskotece, a zdjęcia można oglądać w albumie.

  Składamy specjalne podziękowania dla zaangażowanych nauczycieli i gimnazjalistów.

  Samorząd Uczniowski SP

   

 • Rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2015/2016

  Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Warszawie

  zaprasza Rodziców

  dzieci rozpoczynających edukację

  w oddziale przedszkolnym w roku szk. 2015/2016 na spotkanie informacyjne, dotyczące zapisów z wykorzystaniem elektronicznego systemu ewidencji podań, które odbędzie się

         4 marca 2015 r. o godz. 18.00

  w szkole przy ul. Orłów Piastowskich 47

  Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji znajdą Państwo na stronie internetowej Biura Edukacji Warszawa,  www.edukacja.warszawa.pl

  Przypominam, że rodzice mają obowiązek poinformować szkołę obwodową, w której placówce oświatowej dziecko będzie realizowało obowiązek przygotowania przedszkolnego.

  Proszę o odwiedzanie naszej strony internetowej, gdzie będą zamieszczone aktualne informacje  www.zespolszkol80.edupage.org.pl

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
  ul. Orłów Piastowskich 47
  02-496 Warszawa
 • 22 667 46 54

Galeria zdjęć