• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

  Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2015/16 w Zespole Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi odbędzie się dnia 1 września 2015 r. według następującego porządku:
   
  godz. 8:00 Msza św. w kościele św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Gołąbkach

  godz. 9:15 klasy 2 i 3 SP

  godz. 10:30 klasy 4 - 6 SP

  godz. 11:30 klasy I - III Gim

  godz. 17:00 klasy "0" i 1 SP

  Dnia 1 września, dyżur w świetlicy zaplanowano w godzinach 7.00 - 17.00

 • Aktualizacja danych

  27.08.2015 Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Festiwal Piosenki Angielskiej.

  The 10th English Song Festival

  Song is good for everything. /Jeremi Przybora/

  Dnia 24. 06. 2015 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się 10. Festiwal Piosenki Angielskiej. Wzięli w nim udział uczniowieklas 4-6 szkoły podstawowej oraz 1-3 gimnazjum. Oglądaliśmy występy solistów jak i zespołów. Zabawa była przednia. W trakcie gali wręczono liczne dyplomy oraz nagrody książkowe za osiągniecia w ogólnopolskich konkursach z języka angielskiego. Jest się czym pochwalić … Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

  Zapraszamy gorąco za rok … Organizator festiwalu Anna Dobrowolska

 • 26 czerwca uczniowie Zespołu Szkól nr 80 z Oddziałami Integracjnymi w Warszawei pożegnali szkołę.
  Podczas uroczystości zostały wręczone świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz dyplomy i nagrody za osiągnięcia w minionym roku szkolnym.

  Dyrekcja szkoły wraz z nauczycielami życzy wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych wakacji!


  Do zobaczenia 1 września. :-)

   

  Zapraszamy do obejrzenia galerii Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015.

 • W czwartek, 25 czerwca, szóstoklasiści oraz uczniowie klas trzecich gimnazjum, podczas Koncertu Absolwentów, pożegnali się z murami naszej szkoły.
  Dyrekcja szkoły wręczyła uczniom dyplomy i nagrody oraz listy gratulacyjne rodzicom tych uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu.
  Trójka szóstoklasistów i trójka gimnazjalistów otrzymała również nagrody Burmistrza.
  Polało się wiele łez wzruszenia, bo z naszą szkołą trudno się rozstać.

  Absolwentom życzymy wielu sukcesów w nowych szkołach.


  Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii Koncert Absolwentów 2014/2015.

 • Turniej szachowy na Stadionie Narodowym

  Sześcioosobowa drużyna uczniów naszej szkoły w dniu 20 czerwca 2015 roku uczestniczyła w ogólnopolskim turnieju szachowym na Stadionie Narodowym. Spotkaliśmy się z wieloma uczestnikami programu "Edukacja przez szachy w szkole". Przyjechały drużyny niemal z całej Polski, od Mazur po Śląsk. Zdobywaliśmy punkty indywidualne oraz grupowe i uplasowaliśmy się w środkowej strefie wyników. Z każdą kolejna rundą emocje rosły i najwięcej satysfakcji przynosiły punkty zdobywane dla grupy. Zapraszamy do galerii.

 • Projekt edukacyjny

  17 czerwca 2015r. odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego pt.: „Czy są miejsca w Warszawie związane z historią, tradycją i kulturą rosyjską?” Autorami projektu byli uczniowie z klasy IIB: Aleksandra Sochal, Bartłomiej Sobieski i Miłosz Wszelaki. Koordynatorami projektu były: p. Iwona Orzechowska i p. Grażyna Sapierzyńska-Świątkiewicz.

  Najważniejszy cel projektu to rozbudzenie w uczniach zainteresowania historią Warszawy, przybliżenie kultury innego kraju, a także rozwijanie w uczniach postawy ciekawości i otwartości wobec innych kultur. Prezentacja przygotowana przez uczestników projektu obrazowo przedstawiła miejsca, które uczniowie mieli okazję zobaczyć, m.in. Cmentarz-Mauzoleum Żołnierzy Radzieckich, Cmentarz Wojskowy na Powązkach, Zespół Stacji Filtrów W. Lindleya, VIII LO im. Władysława IV, PKiN (w czasie trwania Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”), Osiedle Akademickie „Przyjaźń”, Cerkiew św. J. Klimaka, Cerkiew św. Marii Magdaleny (podczas święcenia pokarmów w Wielką Sobotę), Muzeum Ikon, RONiK (wystawa malarstwa), Teatr Dramatyczny przy ul. Olesińskiej (spektakl „Mistrz i Małgorzata” M.Bułhakowa), księgarnię rosyjską „Booker”, rosyjskie delikatesy „Matrioszka”, restaurację „Babooshka”.

  Pokaz projektu uświetnił występ uczennic z klasy IIIB: Oliwii Agajew, która pięknie wyrecytowała wiersz A.S.Puszkina „Jesień” i Marty Jarzyny, która zaśpiewała piosenkę A. Pugaczowej „Milion purpurowych róż”. Po prezentacji nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród tym uczniom, którzy wzięli udział w Szkolnych Konkursach Języka Rosyjskiego. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i dziękujemy. Iwona Orzechowska i Grażyna Sapierzyńska-Świątkiewicz.

 • Koncert Absolwentow

  Szóstoklasiści zapraszają
  Dyrekcję, Nauczycieli, Rodziców, Opiekunów oraz wszystkich przyjaciół
  na uroczysty Koncert Absolwentów,
  który odbędzie się 25.06.2015 roku o godzinie 17:00
  w hali sportowej naszej szkoły

                                                                  Szóstoklasiści
                                                                 wraz z wychowawcami

 • Lista podręczników dla klas 4-6 SP i I-III gimnazjum

  W zakładce: "Dla Rodziców" umieszczona została  lista podręczników, które będą obowiązywałay w roku szkolnym 2015/2016 w klasach 4-6 i I-III gimnazjum. W klasach 4 i I gimnazjum podręczniki zakupuje szkoła z dotacji rządowej i będą wypożyczone uczniom na początku roku szkolnego.

 • Przybory dla uczniów klas 1 SP 2015/2016

  W zakładce: "Dla Rodziców" została umieszczona lista przyborów dla uczniów klas 1 SP na rok szkolny 2015/2016.

 • Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

  UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 

  26.06.2015 (PIĄTEK)

   

   8.00      Msza Św.

   9.00      klasy 0-3 SP

  11.00     Gimnazjum

  12.00   klasy 4-6 SP

 • Konkurs

  W ostatnią niedzielę (21.06) w Parku Czechowickim odbył się konkurs dotyczący reagowania w sytuacjach zagrożeń.
  Naszą szkołę reprezentowała czteroosobowa drużyna w składzie: Kacper Kuś, Maciej Nowotka, Piotr Rondomański i Tomasz Wachnicki.
  Opiekunem drużyny była p. Głuchowska.

  Chłopcy stanęli przed trudnym zadaniem udzielenia pierwszej pomocy poszkodowanemu, rozwiązywali tematyczne krzyżówki na czas, a w finale, który odbył się na scenie, odpowiadali na wylosowane przez prowadzącego pytania.
  Chłopcy zajęli trzecie miejsce.

  Serdecznie gratulujemy!

 • Zielona Szkoła klasy 6B i 4C w Muszynie

  W dniach 08-12 czerwca, klasy 6B i 4C pod opieką pani Ireny Jarzębak, p. Krystyny Zych-Włodarczyk, p. Katarzyny Głuchowskiej oraz p. Ewy Sroki uczestniczyły w Zielonej Szkole w Muszynie.

  Uczniowie w drodze na miejsce wycieczki odwiedzili Bartka - jeden z najstarszych dębów w Polsce.
  Drugiego dnia obie klasy maszerowały Doliną Kościeliską w Tatrzańskim Parku Narodowym, przeszli jaskinię Mroźną, odwiedzili Muzeum Przyrodnicze TPN, zobaczyli skocznie narciarskie, wjechali na Gubałówkę oraz odwiedzili najsławniejszą ulicę Zakopanego - Krupówki.


  Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Krynicy-Zdrój, gdzie oprócz wody mineralnej, czwarto- i szóstoklasiści spróbowali swoich sił na rajskich zjeżdżalniach i torze saneczkowym. Po szaleństwach w powietrzu, był czas na odpoczynek w basenie.
  Atrakcji nie było końca!


  Czwarty dzień zielonej szkoły upłynął pod znakiem wylegiwania się na tratwach podczas spływu przełomem rzeki Poprad pomiędzy Piwniczną Zdrojem a Rytrem - jedynym przełomem, który pozwala płynąć rzece do góry.
  Nawet udało nam się załapać na krótki wywiad w lokalnych mediach! 
  <kilk> 
  W drodze do Muszyny klasy obejrzały Bulgotkę i Dychawkę - miejsca w ziemi z których wydobywa się dwutlenek węgla tzw. mofetę, a wieczorem przy ognisku upiekły kiełbaski.


  Ostatni dzień, to dzień pakowania. Zmęczone ale zadowolone z wycieczki klasy wróciły do domu.

  Niektóre zdjęcia z wycieczki można obejrzeć w galerii


  a pozostałe pobrać na dysk komputera klikając w poniższy link:

  http://sendfile.pl/pokaz/394309---1BOk.html​

  plik skompresowany w formacie .zip, chroniony hasłem: muszyna2015
  Po pobraniu pliku należy kliknąc na niego prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję "wyodrębnij" lub "extract here", a następnie wpisać hasło.


   

 • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 70-lecie naszej szkoły.

 • Nasza szkoła należy do Klubu Szkół UNICEF

  Razem możemy pomagać dzieciom z całego świata, których życie i zdrowie są zagrożone. Teraz zbieramy fundusze, żeby wspierać dzieci w Nepalu po tragicznym w skutkach trzęsieniu ziemi. Są trzy sposoby wpłacania pieniędzy: 

  1. Puszka-skarbonka w sekretariacie naszej szkoły
  2. Wysłanie sms-a o treści NEPAL pod numer 7245 (koszt 2,46 PLN)
  3. Przekazanie darowizny na konto 41 1020 1013 0000 0702 0005 9055 (z dopiskiem "Pomoc dla Nepalu")

  Pomóżmy dzieciom w Nepalu wrócić do szkoły. 

  Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz prezentacji w zakładce "Dla Rodziców"

 • Spotkanie z Siostrą Michalitką z Kamerunu

  10 czerwca do naszej szkoły przybyła Siostra Immakulata z Kamerunu. Opowiadała w ciekawy sposób o warunkach naturalnych i klimacie Afryki, o zwyczajach, potrawach - tych codziennych i odświętnych, o pracy na misjach, a przede wszystkim o dzieciach - ich radościach i troskach. Afrykańskie dzieci bardzo lubią uczyć się i chodzić do szkoły. Potrafią samodzielnie wykonać zabawki ze słomy, drewna i bambusa. Dużo radości sprawia im śpiew, taniec i zabawy z rówieśnikami.

  Uczestnicy spotkania dopytywali o wiele spraw. Mieli również okazję oglądać zabawki i ozdoby z Kamerunu. Siostra podziękowała serdecznie uczniom, rodzicom i nauczycielom za udział w akcji "Adopcja serca". Bez tego wsparcia trudno byłoby pomagać dzieciom na misjach.

  Więcej informacji o misjach można znaleźć na stronie www.michalitki.pl

 • Z okazji Dnia Dziecka…

  1 czerwca 2015 r. uczniowie klas 4-6 zaprezentowali swoim koleżankom i kolegom przedstawienie „Zamieszanie w krainie bajek”. Młodzi aktorzy, przygotowani przez polonistki – I. Łabędzką i A. Janus, wcielili się w role bohaterów znanych bajek – Pinokia, Kota w butach, Królewny Śnieżki. Publiczność bardzo dobrze się bawiła. Na zakończenie Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich dzieci słodką niespodziankę – cukierki. Radość była ogromna!

  2 czerwca podczas wieczornicy przedstawienie mogli obejrzeć również rodzice, którzy licznie przybyli do szkoły, aby podziwiać występ swoich dzieci. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie.

   

 • Wycieczka - nagroda

  2 czerwca 2015r. uczniowie, którzy zwyciężyli w szkolnym konkursie zbierania makulatury i baterii, wyjechali na wycieczkę do Muzeum Wsi Radomskiej. 40 uczestników zwiedzało skansen przez 2 godziny, a wspólne pieczenie kiełbasek – pomimo drobnego deszczu, urozmaiciło czas wyjazdu. Organizatorem kolejnej edycji konkursu i wycieczki była p. Irena Jarzębak.

 • I Turniej Piłkarski o Puchar Rady Rodziców 2015

  I Turniej Piłkarski o Puchar Rady Rodziców 2015

  Podczas Pikniku Rodzinnego, w dniu 23 maja 2015 został zorganizowany Pierwszy Turniej Piłkarski o Puchar Rady Rodziców. Atmosfera podczas turnieju była fantastyczna! Koledzy z klas oraz rodzice dopingowali swoje drużyny.

  W turnieju wzięli udział uczniowie reprezentujący prawie połowę oddziałów szkolnych. Z 15 klas zgłosiło się ponad 150 zawodników, w tym również dziewczęta - brawo za odwagę! Turniej został rozegrany w czterech kategoriach wiekowych: klasy 1-2, 3-4, 5-6 oraz gimnazjum. 

   

  Puchary Rady Rodziców oraz medale zdobyły drużyny z następujących klas:

  ·         Kategoria klas 1-2

  1         miejsce  -2B 

  2         miejsce  -1D

  3         miejsce  -1F

  ·         Kategoria klas 3-4

  1         miejsce - 4D

  2         miejsce  -3C

  3         miejsce  -3A

  ·         Kategoria klas 5-6

  1          miejsce - 6B

  2         miejsce – 5A

  3         miejsce – 5E

  ·         Kategoria klas gimnazjalnych

  1.       miejsce  - III B gim.

  2.       miejsce – I A gim.

  3.       miejsce – III A gim.

  Uczniowie z pozostałych drużyn otrzymali pamiątkowe dyplomy.

  Wszyscy zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, umiejętnościami i walecznością. Wśród  uczestników turnieju organizatorzy, Przedstawiciele Rady Rodziców, wyłonili najlepszych zawodników. Nagrody dla nich – tablety, zostały ufundowane przez firmę NTS Polska S.A.

  Otrzymali je:

  ·         Maciej Banaś z klasy 1F

  ·         John O’regan z klasy 3A

  ·         Kacper Kuś z klasy 6B

  Bardzo dziękujemy:

  Panu Mariuszowi Wichniewiczowi i firmie NTS Polska S.A,  za nagrody indywidualne,

  Panu Mariuszowi Kawala za zorganizowanie turnieju oraz

  Panu Maciejowi Karczewskiemu za pomoc przy organizacji turnieju.

  Wierzymy, że Turniej Piłkarski wpisze się na stałe do imprez organizowanych w Naszej szkole przez Radę Rodziców.

   

  GRATULUJEMY RAZ JESZCZE ZWYCIĘSKIM DRUŻYNOM!!! Szkolna Rada Rodziców 

  kliknięcie na zdjęcie powiększy je

               ​

 • Zebranie dla rodziców uczniów klas pierwszych SP

  SZANOWNI   PAŃSTWO

  Zebranie informacyjne dla Rodziców dzieci do klasy 1 SP-2
  odbędzie się
  18 czerwca 2015 r. o godz. 19:00

  w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Warszawie

   

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
  ul. Orłów Piastowskich 47
  02-496 Warszawa
 • 22 667 46 54

Galeria zdjęć